Your Big Day 2020

Par mums

Esam dinamiska, uz kvalitatīvi padarītu darbu orientēta kompānija, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2011.gada. Mūsu galvenie projekti ir pasākumi, kāzu un izstāžu rīkošana.

Īstenotie projekti

Ātrs atskats uz izstādes dienu 20.01.2019! #atnācuzizstādi #WedExpo2019Paldies par video Balticwedding ❤

Gepostet von Kāzu un pasākumu izstāde Your Big Day am Dienstag, 22. Januar 2019

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2019
20.janvārī viesnīcā Radisson Blu Daugava jau septīto gadu norisinājās kāzu izstāde WedExpo Day4you 2019, kuras nemainīgie organizatori ir Day4you komanda.
Izstādē piedalījās vairāk nekā 60 uzņēmumi, kas ir piederīgi kāzu nozarei vai piedāvā preces un pakalpojumus pasākumu organizēšanai. Visas dienas garumā izstādi Wedexpo Day4you apmeklēja vairāk nekā 700 cilvēki, no kuriem 90% bija jaunie pāri, kuri plāno precēties 2019./2020. gadu sezonā.

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018

Izstādē piedalījās 73 uznēmumi, to darba stendi bija krāšņuma un dažādības pārpilni. Dalībnieki bija sagatavojušies izstādei godam, bija pārdomāta katra stenda detaļa, lai piesaistīt apmeklētāju uzmanību, kas nozīmē arī potenciālo klientu uzmanību. Apmeklētāju bija tik daudz (pēc apmeklētāju uzskaites datiem vairāk par 1200 cilvēku), ka izstādes zāles tika piepildītas ar cilvēkiem vien dažās sekundēs no izstādes atklāšanas brīža. Smaidi, smiekli, aizrautīgas sarunas un glāžu saskandināšanas skaņas bija dzirdamas no visām izstādes malām — izstāde bija kā vienots enerģijas virpulis. Likās, ka visi piedalās
vienos lielos svētkos, visi jutās omulīgi un komfortabli.

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2017

Par izstādes rozīnīti un pasākuma pārsteigumu apmeklētājiem kļuva skatuve. Šī burvīgā konstrukcija neatstāja vienlīdzīgu nevienu. Ekskluzīvs dizains,  profesionāls tehniskais nodrošinājums un gaismu nodormējums — viss kopā radīja neaizmirstamu priekšstatu! CK Group komanda, tās vadītāja Aleksandra Kovriga uzraudzībā izpildīja savu uzdevumu uz viesiem 100%!

Pēc jau izveidojušās tradīcijas, katram jaunam pārim bija iespēja piedalīties loterijā un laimēt vienu no dalībnieku piedāvātajām balvām. Visas laimīgās lozes atrada savus īpašniekus, bet galvenā balva bija Kāzu paķete no Sweet Events 1000 eiro vērtībā! Bet Superbalvu izlozēja no uzņēmuma Heaven 67 — 5000 eiro kāzu organizācijai!

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2016

Kāzu izstāde Wedexpo Day4you 2015

Tik patikāmi apzināties ka mūsu kāzu izstāde Day4you paliek ar vien pamanāmākā, un daudzās kompānijas un apmeklētāji ar nepacietību gaida to. Izstādes laika varēja ne tikai uzzināt jaunumus un saņemt izdeviīgus piedāvājumus savai X dienai, bet arī visas dienas garumā vērot plašu izklaides programmu. Tā ir vienreizeja iespēja māksliniekiem parādīt sevi klātiene, bet jauniem pāriem atrast vislabākos priekšnesumus, lai kāzās viesiem nebūtu garlaicīgi.

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2014

Izstāde attīstās un paplašinās, par ko liecina ne tikai pieagušais dalībnieku un apmeklētāju skaits, bet arī kompāniju piedāvājumu geogrāfija. Plašākā izvēle un jaunas idejas vienmēr atrod vietu ne tikai kāzu industrijas tirgū, bet arī jauno pāru sirdīs. Pasaule mainās, mainās arī vēlmes un uzskati uz to kādām jābut ideālām kāzās. Un mēs esam priecīgi but par daļu no tiem, kas padarīja Jūsu Kāzas par neaizmirstamo un vienreizējo pasākumu!

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2013

Pati pirmā izstāde, pirmā pieredze, pirmā kāzu specifikas izstāde Rīgā. Esam lepni ka tieši mēs uzsākām šo skaistu tradīciju reizi gadā apvienot zem viena jumta kāzu industrijas ieverojāmākā kompānijas. Tas ir ideāls veids kā iepazīstināt klātienā līgavas un līgavaiņus ar labākiem kāzu nozāres pārstāvjiem. Jo labāk vienu reizi redzēt, nekā septiņas reizes dzirdēt!